Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie


Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

Koniecznie trzeba skosztować niezliczonych rodzajów tapas ze szklaneczką wina, piwa lub cydru, a wszystko to okraszone zostanie opowieściami przewodnika o hiszpańskim winie, hiszpańskiej kuchni i kulturze.

 

Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

Transport:

Data wylotu: 21.04.2017

Data powrotu: 24.04.2017

Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

Liczba dni: 4

W każdy piątek do daty 31.12.2017

Zalety programu:

Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

* Wycieczka degustacyjna wina "Vino y Cava" - autokarem

* Wieczór  tapas – odkrywanie oryginalnych smaków Hiszpanii

* Trzygwiazdkowy hotel w centrum miasta


Plan podróży

Dzień 1 (piątek)

Przylot do Barcelony. Prywatny transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na zapoznanie z miastem.

 

Dzień 2 (sobota)

Śniadanie. Czas wolny na zwiedzanie miasta. Wieczorem piesza wycieczka z Tapas – odkryj fundamenty hiszpańskich smaków. To wieczorna przechadzka po najbardziej znanych miejscach w Barcelonie serwujących przepyszne typowe hiszpańskie przekąski nazywane po hiszpańsku Tapas.

To połączenie wyśmienitego lokalnego jedzenia, przesiąkniętego kulturą Katalonii, ale i odkrycie jednych z najlepszych barów i kafejek Barcelony. Podczas przechadzki zwiedzą Państwo zarówno interesujące zakątki miasta, jak i również będą mogli skorzystać z szerokiej wiedzy gastronomicznej swojego przewodnika. Ponad to przewodnik udzieli Państwu cennych rad i wskazówek co warto zobaczyć w Barcelonie by maksymalnie wykorzystać spędzony tu czas.

Trasa wycieczki wiodła będzie jedną z najbardziej znanych ulic Barcelony – La Rambla, na której mieszczą się niezliczone bary tapas i restauracje serwujące dania lokalnej kuchni. Stąd przewodnik zabierze Państwa do La Boqueria, najbardziej znanego targu w mieście oferującego szeroki wybór świeżych produktów: owoców i warzyw, owoców morza, serów i wszelkiego rodzaju mięs.

Następnym punktem programu będzie restauracja oferująca szeroki wachlarz przepysznych hiszpańskich tapas, będą Państwo mogli skosztować 3 rodzajów tapas ze szklaneczką wina, piwa lub cydru, a wszystko to okraszone zostanie opowieściami przewodnika o hiszpańskim winie, hiszpańskiej kuchni i kulturze.

Po zakończonej degustacji udadzą się Państwo do wspaniale zachowanej średniowiecznej dzielnicy Barri Gótic, centrum barcelońskiego Starego Miasta, gdzie otoczeni niesamowitą atmosferą, architekturą i zapachami lokalnej gastronomii odkryją Państwo czar sklepików z lokalnymi wyrobami. Ostatnim przystankiem na trasie będzie bar, w którym będą na Państwa czekały 4 tapas i lampka wina, hiszpańskiego szampana (Cava) lub piwo.

Dzień 3 (niedziela)

Śniadanie. Wycieczka degustacyjna – "Vino y Cava" – skarby lokalnych winnic. W trakcie tej objazdowej wycieczki zwiedzą Państwo trzy winnice regionu Penedes - jednego z najlepszych hiszpańskich winnych regionów - w których nie tylko będzie można dokonać degustacji lokalnie produkowanych win i cava (katalońskiego wina musującego), ale i również poznać wysłuchać ciekawych opowieści na temat ich wytwarzania i powstawania.

 

Dzień 4 (poniedziałek)

Śniadanie, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
Cena zawiera:

- Bezpośredni przelot Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasie Warszawa – Barcelona - Warszawa (od 07.01.2016 r.)

- Prywatny transfer z/do lotniska w Barcelonie do/z hotelu

- 3 noclegi w hotelu 3* w Barcelonie, miejsce w pokoju 2-osobowym, śniadania

- Wycieczka piesza - Wieczór z Tapas

- Wycieczka degustacyjna – "Vino y Cava" – skarby lokalnych winnic

- Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagaż
Cena nie zawiera:

Wycieczek, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, posiłków i napojów innych niż wymienione w programie oraz wydatków osobistych.

 

Ważne informacje: serwis na miejscu - obsługa angielskojezyczna.

 

Opcjonalne jest możliwość zarezerwowania obiadokolacji w hotelu – w zależności od oferty.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Informacja za: lottravel.com

Fot. LOT Travel


Komentarze

Podobne informacje

Kras - piękne oblicze Słowenii

Kras - piękne oblicze Słowenii

2017-05-20 19:07:40

Zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras.


Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

2017-05-15 10:31:10

Los Angeles, Las Vegas i San Francisco. Wielki Kanion, Dolina Śmierci i Yosemite. Dwa tygodnie, cztery stany, liczne atrakcje i gwarantowane niezwykłe wspomnienia!


Port Lotniczy Wrocław: Rusza nowe połączenie na Islandię

Port Lotniczy Wrocław: Rusza nowe połączenie na Islandię

2017-05-04 21:30:03

Już 31 maja z Wrocławia wystartuje pierwszy samolot linii Wizz Air do Reykjaviku. To kolejna nowość w letniej siatce wrocławskiego lotniska. Bilety w sprzedaży*.


Airport Wrocław: Majówka last minute - Paryż, Londyn, Bolonia

Airport Wrocław: Majówka last minute - Paryż, Londyn, Bolonia

2017-04-21 10:33:51

Majówka 2017 sprzyjać będzie dłuższym wylotom. 1 maja wypada w poniedziałek, a 3 w środę. Urlop 2 maja pozwoli świętować 5 dni, a dodatkowy – 4 i 5 maja – 9 dni. To świetny czas na aktywny turystyczny wypoczynek w najpiękniejszych miejscach Europy.


Z Warszawy do Toronto. Podróż snów. Na lotnisku czekać będzie auto a potem....Wszystko zależy od marzeń!

Z Warszawy do Toronto. Podróż snów. Na lotnisku czekać będzie auto a potem....Wszystko zależy od marzeń!

2017-04-19 17:17:26

Odwiedź wschodnią cześć Kanady. Lot do Toronto na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner to dopiero początek podróży. Na lotnisku w Toronto czekać będzie auto. Ciesz się swobodą i przemierzaj bezkresną Kanadę odwiedzając najbardziej znane miasta.


Mołdawia - Od starożytności do współczesności

Mołdawia - Od starożytności do współczesności

2017-03-28 08:47:24

Mołdawia – niewielki kraj, położony pomiędzy Prutem a Dniestrem, charakteryzuje się piękną rzeźbą terenu. Mołdawia to kraj nizin i zalesionych wzgórz. Wyżynę Besarabską rozcinają fantastyczne kaniony a w skałach budowano twierdze i klasztory.


Kazachstan – kraina wędrowców. Skierujcie wzrok na Astanę!

Kazachstan – kraina wędrowców. Skierujcie wzrok na Astanę!

2017-03-22 12:12:59

Kazachstan – kraina wędrowców. Rozległe stepy, przepiękne góry i życzliwi ludzie. Tu wschód spotyka się z zachodem, a Islam miesza się z komunistyczną spuścizną.


Spędź tydzień w czarującej miejscowości Bled.

Spędź tydzień w czarującej miejscowości Bled.

2017-03-16 15:30:52

Zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras. Jednym z wielu walorów tej krainy jest różnorodny, zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz.


Francja zaprasza turystów do... Francji!

Francja zaprasza turystów do... Francji!

2017-03-10 11:03:40

Dzięki bogactwu i różnorodności swych krajobrazów (wybrzeża morskie, góry, miasta, wsie, egzotyczne wyspy) Francja jest według Światowej Organizacji Turystyki pierwszym kierunkiem podróży turystycznych na świecie, wybieranym każdego roku przez ponad 80 milionów turystów.


Izrael: Fantasyczne miejsce na wypoczynek. Ciepło już w marcu!

Izrael: Fantasyczne miejsce na wypoczynek. Ciepło już w marcu!

2017-03-01 12:10:15

Luty, początek marca w Polsce zawsze kojarzy się z zimową szarugą i chłodami. Może właśnie wtedy warto pojechać gdzieś, gdzie jest ciepło i oderwać się od depresyjnej pogody? Nie musi to być wcale daleka i egzotyczna podróż! Proponujemy IZRAEL.