Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!


Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

Los Angeles, Las Vegas i San Francisco. Wielki Kanion, Dolina Śmierci i Yosemite. Dwa tygodnie, cztery stany, liczne atrakcje i gwarantowane niezwykłe wspomnienia!

 

Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

Poznaj z nami cuda południowo-zachodniej Ameryki. W dwa tygodnie przejedź przez cztery stany - Kalifornię, Arizonę, Nevadę i Utah.

Zobacz najpiękniejsze parki narodowe - Wielki Kanion, Bryce, Zion, Yosemite, Dolinę Śmierci i wiele innych cudownych zakątków.

Odwiedź niezwykłe miasta - od filmowego Los Angeles, przez pustynne Phoenix, szalone Las Vegas, magiczne San Francisco, aż̇ po urocze Carmel i Santa Barbara.

Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

Przejedź setki kilometrów autostradami przez pustynie i pustkowia.

Zobacz, jak wygląda życie kowbojów, Indian i Mormonów. Skosztuj najlepszych steków i żeberek.

Zrób wspaniałe zakupy, a co najważniejsze, przywieź do domu tysiące zdjęć i niezapomniane wrażenia!
PLAN PODRÓŻY

Spełnij swój amerykański sen! Tylko teraz: Los Angeles, Las Vegas, San Francisco!

Dzień 1 - Warszawa - Los Angeles

Bezpośredni przelot z Warszawy do Los Angeles PLL LOT. Lądowanie w LA, formalności wizowe, odbiór bagaży i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg.

Dzień 2 - Los Angeles - Phoenix (644 km)

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, zajęcie miejsc w autobusie i początek podróży po amerykańskim zachodzie. Podczas przejazdu przez rzekę  Kolorado i pustynię  Mojave podziwiać będziemy niezwykły czar pustynnych oaz, kaktusów saguaro i południowozachodniej architektury. Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu w Phoenix. Dla chętnych kolacja w stylu kowbojskim. Nocleg.

Dzień 3 – Phoenix | Sedona | Grand Canyon (381 km)

Wczesnym rankiem przejazd przez ogrody Arizony, przez urocze miasteczko Sedona i Kanion Oak Creek. Ta niezwykle malownicza okolica była niejednokrotnie wykorzystywana w przemyśle filmowym. Dzień zakończymy wizytą  w Wielkim Kanionie, jednym z 7 naturalnych cudów świata.

Dla chętnych przelot helikopterem nad tą wielką przepaścią.

Zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie. Nocleg.

Dzień 4 – Grand Canyon | Monument Valley | Page | Lake Powell Kanab  (612 km)

Po wykwaterowaniu przejazd na kolejne punkty widokowe Parku Narodowego Grand Canyon. Następnie wizyta w Monument Valley, na terenie rezerwatu Indian Navajo, znanego z licznych reklam i filmów kręconych właśnie w tej okolicy. Dla chętnych 2 godzinna wycieczka jeepami pomiędzy malowniczymi formacjami skalnymi. Przejazd do Page nad jezioro Powell, jednego z największych na świecie zbiorników wodnych zbudowanych ręką  człowieka. Możliwość  przelotu samolotem i podziwiania okolicy z lotu ptaka. Zakwaterowanie w Kanab. Nocleg. Dla chętnych kolacja u Mormonów w malowniczej restauracji - skansenie.

Dzień 5 – Kanab | Bryce Canyon | Zion | Las Vegas (519 km)

Dzień  zaczniemy od wizyty w przepięknym Parku Narodowym Bryce, będziemy podziwiać  oszałamiającą  symfonię  barw i kształtów, wapiennych formacji skalnych. Następnie przejazd przez Park Zion, który słynie z majestatycznych gór i malowniczych przełęczy. Późnym popołudniem dotrzemy do rozrywkowego Las Vegas - miasta, które nigdy nie zasypia, światowego centrum hazardu, wielkich hoteli, koncertów i nocnych klubów. Wieczorem wycieczka Las Vegas by night - w programie słynny znak Welcome to Fabolous Las Vegas, największe hotele świata i ulica świateł  Freemont Street. Nocleg.

Dzień 6 – Las Vegas

Dzień  wolny na odpoczynek. Dla chętnych wycieczka do największego parku narodowego  USA – Doliny Śmierci. Zakupy w licznych centrach handlowych lub odpoczynek przy basenie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta. Nocleg.

Dzień 7 – Las Vegas | Yosemite  (768 km)

Zostawiając za sobą  Las Vegas zbliżymy się  do stóp Sierra Nevada. Długi, ale bardzo malowniczy przejazd przez Nevadę i Kalifornię, pustynię  Mojave i dolinę  San Joaquin i jej miasteczka - Fresno, Bakersfield i Mariposa. Kolacja we własnym zakresie, nocleg i zbieranie sił na spacery po najpopularniejszym parku narodowym Kalifornii Yosemite. Nocleg.

Dzień 8 – Yosemite National Park

Dzień  z naturą  - podziwianie największych drzew świata - sekwoi, licznych granitowych klifów m.in.  Half Dome i Captain, spacer do wodospadów. Doskonała okazja by spotkać liczne zwierzęta zamieszkujące park – wiewiórki, lisy, rysie, nietoperze, pumy, kojoty, jelenie, a nawet niedźwiedzie brunatne. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg.

Dzień 9 – Yosemite | San Francisco (268 km)

Wizyta w jednym z najpiękniejszych amerykańskich miast. Wjazd do San Francisco przez most Bay Bridge. Zwiedzanie zaczniemy od słynnego placu Union Square, nastepnie Chinatown, Golden Gate Park and Fisherman’s Wharf z widokiem na wyspę Alcatraz. Zakwaterowanie w hotelu.

Wieczorem wycieczka San Francisco by night - w programie przejażdżka słynnym tramwajem i przejazd na Treasure Island. Czas wolny na kolację. Nocleg.

Dzień 10 - San Francisco

Czas wolny na odpoczynek lub indywidualne zwiedzanie miasta. Dla chętnych półdniowa wycieczka do miasteczka artystów - Sausalito. Podczas niej spacer po słynnym moście wiszącym Golden Gate. Powrót do San Francisco statkiem, wspaniała okazja, by zobaczyć  miasto od strony zatoki. Po południu czas wolny na zakupy bądź  indywidualne spacery po najładniejszym mieście USA. Nocleg.

Dzień 11 - San Francisco - Monterey | Carmel | Santa Maria  (490 km)

Rano zwiedzanie pierwszej stolicy Kalifornii - Monterey. Następnie przejazd wzdłuż  przepięknych wybrzeży prywatnego parku Clinta Eastwooda - 17-Mile Drive - znanego z ekskluzywnych pól golfowych i niesamowitej przyrody. Kolejnym punktem wyprawy będzie ciche, romantyczne miasteczko Carmel. Czas  wolny na spacer i obiad. Zakwaterowanie w hotelu w Santa Maria, kolacja we własnym zakresie. Nocleg.

Dzień 12 – Santa Maria | Los Angeles

W drodze powrotnej krótka wizyta w Santa Barbara, nazywanej „perłą  Amerykańskiej Riwiery". Miasto znane jest z kolonialnej architektury, bogatej roślinności i wysokiego poziomu życia mieszkańców. Wczesnym popołudniem powrót do LA.

Zwiedzanie miasta. Zaczniemy od Downtown - staples Centre and Music Centre Disney Hall. Następnie przejazd słynną ulicą pubów i dyskotek Sunset Boulevard do Holywood. Spacer Aleją Gwiazd, czas wolny pod oscarowym Dolby Theatre. Będzie też czas na zakupy na najdroższej ulicy świata Rodeo Drive w Beverly Hills. Wizyta nad oceanem, w szalonym Venice Beach i eleganckim Santa Monica, ze słynnym molo. Nocleg w hotelu.

Dzień 13 - Los Angeles

Dzień na odpoczynek lub indywidualne zwiedzanie.

Dzień 14 – Los Angeles - Warszawa

Przejazd shuttle busem na lotnisko, odprawa i bezpośredni wylot do Polski liniami lotniczymi LOT.

Dzień 15

Przylot do Warszawy.
CENA ZAWIERA:

• bezpośredni przelot na trasie Warszawa- Los Angeles – Warszawa PLL lOT

• 14 noclegów w hotelach 3* lub 4*

• transfer z/na lotnisko

• przejazdy klimatyzowanym autokarem

• opiekę polskiego pilota podczas całej trasy wycieczki (oprócz przelotu)

• wstęp do parków narodowych

• ubezpieczenie turystyczne KL, NNW, bagaż
CENA NIE ZAWIERA:

• wyżywienia

• wydatków własnych uczestników

• napiwków (w USA system napiwków jest silnie rozwinięty, osoby pracujące w obsłudze zawsze oczekują napiwków w wysokości 15-18% - przykładowo kierowca 3-5 USD dziennie od każdego pasażera)
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

• przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem - 210 USD

• przelot samolotem nad Lake Powell - 190 USD

• wycieczka do Doliny Śmierci - 55 USD

• wycieczka do Sausalito statkiem - 40 USD

• wycieczka jeepami po Monument Valley - 40 USD

• przejazd jeepami po rezerwacie Navajo - 40 USD

• kolacja kowbojska - 45 USD


TERMINY WYCIECZEK:

• 19.08 - 02.09.2017 r.

• 16.09 - 30.09.2017 r.

• 30.09 - 14.10.2017 r.

• 04.11 - 18.11.2017 r.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Informacja za: lottravel.com

Fot. LOT Travel


Komentarze

Podobne informacje

Kras - piękne oblicze Słowenii

Kras - piękne oblicze Słowenii

2017-05-20 19:07:40

Zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras.


Port Lotniczy Wrocław: Rusza nowe połączenie na Islandię

Port Lotniczy Wrocław: Rusza nowe połączenie na Islandię

2017-05-04 21:30:03

Już 31 maja z Wrocławia wystartuje pierwszy samolot linii Wizz Air do Reykjaviku. To kolejna nowość w letniej siatce wrocławskiego lotniska. Bilety w sprzedaży*.


Airport Wrocław: Majówka last minute - Paryż, Londyn, Bolonia

Airport Wrocław: Majówka last minute - Paryż, Londyn, Bolonia

2017-04-21 10:33:51

Majówka 2017 sprzyjać będzie dłuższym wylotom. 1 maja wypada w poniedziałek, a 3 w środę. Urlop 2 maja pozwoli świętować 5 dni, a dodatkowy – 4 i 5 maja – 9 dni. To świetny czas na aktywny turystyczny wypoczynek w najpiękniejszych miejscach Europy.


Z Warszawy do Toronto. Podróż snów. Na lotnisku czekać będzie auto a potem....Wszystko zależy od marzeń!

Z Warszawy do Toronto. Podróż snów. Na lotnisku czekać będzie auto a potem....Wszystko zależy od marzeń!

2017-04-19 17:17:26

Odwiedź wschodnią cześć Kanady. Lot do Toronto na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner to dopiero początek podróży. Na lotnisku w Toronto czekać będzie auto. Ciesz się swobodą i przemierzaj bezkresną Kanadę odwiedzając najbardziej znane miasta.


Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

Hiszpania: Kulinarny weekend w Barcelonie

2017-04-10 23:24:19

Koniecznie trzeba skosztować niezliczonych rodzajów tapas ze szklaneczką wina, piwa lub cydru, a wszystko to okraszone zostanie opowieściami przewodnika o hiszpańskim winie, hiszpańskiej kuchni i kulturze.


Mołdawia - Od starożytności do współczesności

Mołdawia - Od starożytności do współczesności

2017-03-28 08:47:24

Mołdawia – niewielki kraj, położony pomiędzy Prutem a Dniestrem, charakteryzuje się piękną rzeźbą terenu. Mołdawia to kraj nizin i zalesionych wzgórz. Wyżynę Besarabską rozcinają fantastyczne kaniony a w skałach budowano twierdze i klasztory.


Kazachstan – kraina wędrowców. Skierujcie wzrok na Astanę!

Kazachstan – kraina wędrowców. Skierujcie wzrok na Astanę!

2017-03-22 12:12:59

Kazachstan – kraina wędrowców. Rozległe stepy, przepiękne góry i życzliwi ludzie. Tu wschód spotyka się z zachodem, a Islam miesza się z komunistyczną spuścizną.


Spędź tydzień w czarującej miejscowości Bled.

Spędź tydzień w czarującej miejscowości Bled.

2017-03-16 15:30:52

Zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras. Jednym z wielu walorów tej krainy jest różnorodny, zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz.


Francja zaprasza turystów do... Francji!

Francja zaprasza turystów do... Francji!

2017-03-10 11:03:40

Dzięki bogactwu i różnorodności swych krajobrazów (wybrzeża morskie, góry, miasta, wsie, egzotyczne wyspy) Francja jest według Światowej Organizacji Turystyki pierwszym kierunkiem podróży turystycznych na świecie, wybieranym każdego roku przez ponad 80 milionów turystów.


Izrael: Fantasyczne miejsce na wypoczynek. Ciepło już w marcu!

Izrael: Fantasyczne miejsce na wypoczynek. Ciepło już w marcu!

2017-03-01 12:10:15

Luty, początek marca w Polsce zawsze kojarzy się z zimową szarugą i chłodami. Może właśnie wtedy warto pojechać gdzieś, gdzie jest ciepło i oderwać się od depresyjnej pogody? Nie musi to być wcale daleka i egzotyczna podróż! Proponujemy IZRAEL.